Kontakt


Kontakt

Centrum Promocji Kultury
w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy

ul. Podskarbińska 2
03-833 Warszawa
http://www.cpk.art.pl/
http://www.facebook.com/cpkpp
e-mail: sekretariat@cpk.art.pl
Telefon: 22 277-08-20

Numer konta:
43 1060 0076 0000 3200 0130 0410

Dojazd:
Autobusy: 125, 135, 311
Tramwaje: 3, 6, 22, 26
Zapraszamy także rowerzystów, posiadamy stojaki na rowery.


Wyświetl większą mapę


Dyrektor

Barbara Małgorzata Gebler- Wasiak

Zastępca Dyrektora
Mirosław Salach msalach@cpk.art.pl
tel. 22 277-08-27

Sekretariat
sekretariat@cpk.art.pl
tel. 22 277-08-20

Administracja
Piotr Gałązka piotr@cpk.art.pl
tel. 22 277-08-25

Michał Borowski: 22 277-08-26


Program

Paweł Dawidowicz pawel@cpk.art.pl
tel. 22 277-08-28

Zajęcia
Kamila Korzybska kamila@cpk.art.pl
tel. 22 277-08-04

Karolina Kosińska karolina@cpk.art.pl
22 277-08-04

Promocja
Wojciech Matz wojtek@cpk.art.pl
tel. 22 277-08-29

Galeria (czynna codziennie w godz. 11-18)
Marcin Kokoszko galeria@cpk.art.pl
tel. 22 277-08-31

Księgowość
22 277-08-22, 22 277-08-23

Kadry
22 277-08-24

Portiernia
22 277-08-05