Środa, 11 Wrzesień

1570002684
19:00

11 września 2019 (środa)
godz. 19.00
BILETY: 60 zł. pod adresem: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/41304/Warszawa/Lista+męskich+życzeń/ (liczba miejsc ograniczona)

Spektakl LISTA MĘSKICH ŻYCZEŃ. Czy marzyliście kiedykolwiek o partnerze idealnym? Chcielibyście móc na bieżąco zmieniać jego cechy, dopasowując go do swoich oczekiwań? Czy ucieszylibyście się, gdyby ta wyśniona druga połówka sama Was odnalazła? Jeżeli odpowiedzieliście „tak!" na którekolwiek z powyższych pytań, to zapraszamy na „Listę męskich życzeń". Przezabawną komedię, w której nic nie wydaje się być oczywistym, zaś wszystko jest absolutnie upragnionym. Bill, rozwiedziony nudny statystyk, otrzymuje od swojego przyjaciela nieoczekiwany prezent urodzinowy, który wprowadzi wiele zamieszania do życia przyjaciół. Żaden z nich jednakowoż nie śmiał nawet przypuszczać, jak ta bajka się rozwinie. A takiego zakończenia nikt by się nie spodziewał!
Obsada (wymiennie): Bill - Artur Barciś / Waldemar Obłoza; Leon - Kacper Kuszewski; Justine - Aneta Zając / Urszula Dębska. Autor: Norm Foster. Tłumaczenie: Mirosław Połatyński. Reżyseria: Artur Barciś. Muzyka: Ygor Przebindowski. Scenografia: Magdalena Michalska.