Zapisy na zajęcia z tańca arabskiego

2017-01-05

Zapisy na zajęcia z tańca arabskiego Zajęcia z tańca arabskiego

Taniec arabski (potocznie taniec brzucha) - to jeden z najstarszych tańców świata. Pobudza kobiece zmysły i wdzięk. Wzbogaca duchowość, witalność i ma właściwości uzdrawiające. Taniec orientalny bazuje na ruchach bioder i brzucha, a także na subtelnych ruchach dłoni i ramion. Magii i tajemniczej atmosfery dodaje arabska muzyka. Taniec brzucha to swoista opowieść, która wzrusza i rozbawia, pozwala każdej kobiecie odkryć w sobie naturalne piękno i niespożyte pokłady energii. Ponadto, taniec ten wzmacnia, ujędrnia i rozluźnia mięśnie stóp, łydek, ud, brzucha, bioder i pośladków a także mięśni grzbietu. Dzięki ćwiczeniom talia zostaje wyszczuplona, a bóle kręgosłupa ustępują.

Zapisy i info pod numerem tel: +48 885 485 254
Koszt: jednorazowe wejście 40 zł, zajęcia w karnecie 30 zł (4 x w miesiącu = 120 zł, 5 x w miesiącu 150 zł), w karnecie 6 wejść na dwa miesiące 35 zł (6 x 35 zł = 210 zł)

Kiedy? WTORKI w godz. 20:15-21:30

Gdzie? Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2


Słowo o prowadzącej:
NADIA KAROLINA ZAŁĘCKA - zajmuje się tańcem arabskim od 11 lat, stale szlifuje swój warsztat pod okiem najlepszych mistrzów tańca arabskiego na świecie. Regularnie występuje w Polsce i za granicą na festiwalach, niezliczonych imprezach kulturowych i firmowych. W maju 2016 roku zdobyła tytuł mistrzyni tańca brzucha w kategorii profesjonaliści, na Międzynarodowych Festiwalu Tańca Brzucha w Sztokholmie SBDF. Od 2015 roku Nadia jest także organizatorem cyklicznej gali tańca arabskiego CAIRO BY NIGHT, promującej tą piękną sztukę oraz umożliwiającej prezentację nabytych umiejętności tanecznych swoich uczennic. Więcej info na fanpage'u: www.facebook.com/nadia.karolina.zalecka


W tym tygodniu polecamy