Swing na Pradze

2017-04-13

Swing na Pradze 22 kwietnia 2017 (sobota)
godz. 20:00
wstep 15 zł (bilety do nabycia przed potańcówką)

"Swing na Pradze" organizowany przez Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL już na stałe zagościł w Centrum Promocji Kultury. Na kolejną potańcówkę zapraszamy w sobotę 22 kwietnia!

Zapraszamy miłośników muzyki jazzowej i przedwojennych amerykańskich tańców swingowych, a także wszystkich chcących zobaczyć na własne oczy, jak wyglądały szalone potańcówki lat 30 i 40-tych minionego stulecia. Na osoby chętne, by postawić pierwsze kroki na parkiecie czekają dwie lekcje podstaw tańca swingowego (godz. 19.00 i 20.00).

"Swing na Pradze" to przede wszystkim dobra zabawa, oczywiście z muzyką na żywo! Kto tym razem poderwie nas do tańca? O tym wkrótce!

***
Swing na Pradze
Centrum Promocji Kultury
ul. Podskarbińska 2, Warszawa

Start imprezy: 19:00
Lekcja tańca ze SWINGOUT.PL:
19:00 - lekcja podstaw Lindy Hop
20:00 - lekcja podstaw Collegite Shag
20:30 - I set zespołu
Wstęp: 15 zł (bilety do nabycia przy wejściu na imprezę)

Organizator: Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL | Lindy Hop in Warsaw
Partnerzy: Centrum Promocji Kultury, Agencja artystyczno-eventowa SwingIt.

Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL od 2009 roku prowadzi w Warszawie regularne kursy Lindy Hop, Charlestona i Authentic Jazz, Collegiate Shag, Balboa i Bluesa - amerykańskich form tanecznych z lat 30. XX wieku - oraz jest zaangażowane w organizację warsztatów i imprez propagujących taniec i muzykę swingową w Polsce. Jest jedną z pierwszych, a najdłużej nieprzerwanie działającą szkołą Lindy Hop w Polsce. Więcej informacji: www.swingout.pl.


W tym tygodniu polecamy