Fundacja Kulturalne Dzieci: KULTURALNA WISŁA

2017-06-30

Fundacja Kulturalne Dzieci: KULTURALNA WISŁA 5 sierpnia 2017 (sobota)
w godz. 08:00-15:00
wstęp wolny
Muszla Koncertowa w Parku Skaryszewskim

Fundacja Kulturalne Dzieci zaprasza do udziału w zabawach projektu KULTURALNA WISŁA.

W programie:

- Gra miejska „Śladami warszawskiej Syrenki - Wisła" jest formą zabawy w lokalnej przestrzeni, która angażuje najmłodszych i ich rodziców w świadome rozwiązywanie zadań: dzieci wcielają się w rolę pomocników Syrenki i podążając za tropami oraz enigmatycznymi wskazówkami pomagają w odnalezieniu jej zagubionych sióstr. Po poprawnym rozwikłaniu zagadek, zdobywają punkty zwycięstwa.

- Spektakl „Wiślana Syrenka" w formie zabawy interaktywnej. Scenariusz powstał w oparciu o legendę „Warszawska Syrenka". Młodzi widzowie wraz z tytułową bohaterką przeżyją niezapomnianą podróż, poznają legendę o Syrenie, dowiedzą się dlaczego ważne jest dbanie o środowisko oraz jakie zwierzęta zamieszkują tereny wzdłuż Wisły. Gwarantujemy wysoką temperaturę muzycznych wrażeń, dzieci będą mogły razem z Syrenką nauczyć się piosenek i razem z nią zaśpiewać. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest WOLNY, na grę miejską obowiązują zapisy: zapisy@kulturalnedzieci.pl.

Więcej informacji na indywidualnych stronach wydarzeń na FB.

Ambasadorami „Kulturalnej Wisły" s ą: Eliza Gwiazda, Paulina Holtz, Hanna Kochańska, Karolina Pilarczyk, Anna Głogowska, Anna Sandowicz oraz Jacek Zawada.

Projekt współfinansowany jest przez m. st. Warszawa, a patronat honorowy nad nim objął Rzecznik Praw Dziecka.


W tym tygodniu polecamy