Teatr PODAJ DALEJ: MISTER ENIGMA

2017-08-22

Teatr PODAJ DALEJ: MISTER ENIGMA 15 września 2017 (piątek)
godz. 19.00
wstęp 10 zł

Teatr PODAJ DALEJ zaprasza na spektakl „MISTER ENIGMA".

Obsada: Norbert Czajkowski - Jarosław Gruda; Karina Wojnarowska - Magdalena Mroszkiewicz. Reżyseria: Maciej Robakiewicz, tekst: Malwina Chojnacka, muzyka: Tomasz Bieliński, scenografia i kostiumy: Beata Dąbska

„MISTER ENIGMA" to przewrotna komedia o tym, jak bardzo jesteśmy bezradni, gdy brakuje nam miłości. Bohaterowie sztuki to Karina - trzydziestolatka z bujną fantazją, zafascynowana plastikowym światem celebrytów, która próbuje rozkręcić swoją firmę projektującą ubranka dla psów oraz Norbert - porzucony przez żonę, pięćdziesięcioletni szef kuchni jednej z najlepszych restauracji w Warszawie. Ich pierwsze biznesowe spotkanie staje się niespodziewanie początkiem burzliwej przyjaźni. Karina chce dzięki Norbertowi dostać się do świata, którego on jest reprezentantem, a wramach wdzięczności pragnie pomóc Norbertowi odzyskać radość życia. Czy metamorfoza, którą przejdą oboje pomoże osiągnąć im upragnione szczęście? Czy zakładanie masek pomaga nam w znalezieniu prawdziwej miłości? Sztuka zaprasza widza do refleksji dotyczącej szukania własnej drogi oraz niejednoznacznych motywacji, które kierują życiem każdego człowieka. Aktorzy odsłaniają kulisy świata tak bliskiego, że pozwala to na ujrzenie samych siebie w jego odbiciu.

Słowo o Teatrze: Komedia jest dla nich nośnikiem porozumienia i dialogu z widzami. Absurdy dnia codziennego, które są ulubionym bohaterem naszych artystów są traktowane w spektaklach w lekki oraz zabawny sposób.W końcu poprzez śmiech łatwiej jest mówić o sprawach trudnych. Uważają, że sztuka powinna stawiać trudne pytania, na które widz nie boi się szukać odpowiedzi. Teatr Podaj Dalej chce inicjować dyskusję, która wpłynie na zmianę zachowań jednostki ludzkiej.


W tym tygodniu polecamy