Zajęcia BLOCO CENTRAL

2017-09-14

Zajęcia BLOCO CENTRAL Zajęcia BLOCO CENTRAL

Minął wrzesień otwartych prób i rozpoczęliśmy kolejny etap czyli regularne zajęcia nauki gry na instrumentach brazylijskich :)
Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które chcą pograć sambę brazylijską i poczuć ten niesamowity, energetyczny klimat :)

Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach 14.00 - 16.00 w Centrum Promocji Kultury ul. Podskarbińska 2, sala 8/9 (poziom -1).

Wiedz o tym, że nie musisz być muzykiem, nie musisz mieć też własnego instrumentu - o wszystko zadbaliśmy! Zajęcia są odpłatne - czekają na Was karnety w przystępnej cenie!

Wszelkie pytania możecie kierować pod adres:
info@blococentral.pl

Bloco Central, najdłużej istniejąca w Polsce kilkunastoosobowa grupa grająca karnawałową sambę brazylijską - BATUCADĘ rozpoczyna PRÓBY OTWARTE przyjdź, posłuchaj, spróbuj, do końca września!

Zespół składa się zarówno z amatorów jak i profesjonalnych muzyków grających na oryginalnych brazylijskich instrumentach. Bloco Central występuje na scenach, w klubach, jako doping podczas imprez sportowych a także prowadzi karnawałowe parady. Wielokrotnie uczestniczył w międzynarodowych festiwalach w Polsce i w Europie grając nawet w ponad 100 osobowych składach.