Zespół Body Music - zaczynamy!

2017-09-25

Zespół Body Music - zaczynamy! październik 2017
czwartki, w godz. 17:00-19:00
szczegóły: www.dreamup.edu.pl


W październiku 2017 r. zaczyna pracę niezwykły zespół muzyczny dzieci i młodzieży w wieku 10-15 lat, działający w oparciu o znaną na świecie ideę Body Music. Bezpłatne spotkania grupy będą miały miejsce w Centrum Promocji Kultury Praga Południe przy ul. Podskarbińskiej 2

Grupa Body Music powstaje dla każdego, by spełnić marzenia o wejściu w świat muzyki, uwolnić potencjał artystycznej wolności i kreatywności, zaprosić do muzykowania, które rozwija koordynację ruchową, pamięć muzyczną i językową, swobodę ruchu, ekspresję sceniczną i wokalną, improwizację i twórcza współpracę.
Zajęcia poprowadzą specjaliści z dziedziny body music, beatboxu, śpiewu i improwizacji: Kuba Pałys, Sean Palmer i Piotr Bobby Jarosz.
Cotygodniowe próby Body Music będą odbywały się w czwartki w godzinach 17:00-19:00, pierwsze spotkanie już 5 października w Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej 2.
Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zespół Body Music jest częścią programu DREAM UP Fundacji BGŻ BNP Paribas, zmierzającego do uruchomienia praskiej, amatorskiej orkiestry młodzieżowej, realizowanego we współpracy z Fundacją Muzyka jest dla wszystkich i Centrum Promocji Kultury Praga-Południe.
Szczegółowe informacje i zapisy:
tel. 603 345 949 lub 605 225 849;
biuro@muzykajest.pl
http://www.dreamup.edu.pl/