PRASKI BLUES. odsłona VI

2017-11-14

PRASKI BLUES. odsłona VI 22 listopada 2017 (środa)
godz. 20:00
wstęp wolny

PRASKI BLUES. Odsłona VI

Zapraszamy na koncert ciekawy, przesiąknięty nostalgią za rock'n'rollem z początku lat 60-tych. Wieczór rozpocznie znakomita grupa BIG STANLEY'S BAND składająca się z wybitnych pasjonatów tego gatunku.

W tym roku minęła 40-ta rocznica śmierci legendarnego twórcy, pioniera rock'n'rolla i uwielbianego wykonawcy,
ELVISA PRESLEYA. W hołdzie Królowi powstał godzinny program muzyczny "TRIBUTE TO ELVIS", złożony z największych jego przebojów. Są to 22 piosenki wykonane przez grupę BIG STANLEY'S BAND ze specyficzną manierą wokalną Króla, charakterystyczną dla początków Jego wspaniałej kariery.

B.S.B. występuje w składzie:

- Stanisław "BIG STANLEY" Kruszyński - gitara, śpiew.
Lider znanego cover-bandu, występującego w latach 2000-2013 w Warszawie i okolicach.

- Marek "MARKO" Tokarski - organy, śpiew. Wszechstronny muzyk, członek kilku warszawskich zespołów, występował w kraju i za granicą m.in. z grupą POKER.

- Bogdan "TOM" Tomczak - gitara basowa. Grał m.in. w zespole MUZOKRACJA.

- Krzysztof "ANGELO" Babiel - perkusja, chórki. Występował w wielu zespołach, m.in. REZONANS, 3/4, JACEK KĘPKA BAND.

Zespół BIG STANLEY`S BAND postanowił stworzyć niepowtarzalną, wspaniałą atmosferę rock'n'rolla z początku lat 60-tych. Z nami przeżyjecie to jeszcze raz! Zaproście rodzinę, znajomych i przyjaciół. Zapowiada się wspaniały, nostalgiczny wieczór, a mając w pamięci słowa klasyka, że... „lubimy tylko te piosenki, które już dobrze znamy"... zabawa będzie na pewno przednia!

Po koncercie, tradycyjnie, rozpoczniemy Jam Session, spodziewamy się wielu ciekawych muzyków, których serdecznie zapraszamy do tworzenia znakomitych konfiguracji na scenie i zapewnienia nam ciekawych doznań muzycznych... :)