Okiem fotografa - Ireneusz Graff. O fotografii przyrodniczej

2018-04-17

Okiem fotografa - Ireneusz Graff. O fotografii przyrodniczej 15 maja 2018 (wtorek)
godz. 18:00
wstęp wolny

Drugie spotkanie z cyklu „Okiem fotografa" - Ireneusz Graff. O fotografii przyrodniczej.

Ireneusz Graff opowie o tym, co w fotografii przyrodniczej może być najbardziej ekscytujące, o rzadkich i wyjątkowych plenerach, o kulisach pracy fotografa przyrody oraz zaprezentuje swoje fotografie - zarówno starsze, jak i te świeżo wykonane tej wiosny. Nie zabraknie także udźwiękowionych pokazów zdjęć, porad dla fotoamatorów i ciekawostek przyrodniczych.

Ireneusz Graff - fotograf, nauczyciel, od kilkunastu lat zajmuje się także fotografią przyrodniczą i promuje ją organizując festiwale, wystawy, plenery, spotkania, a także różne szkolenia pod hasłem Fotokursowni, prezes Okręgu Mazowieckiego Związku Polskich Fotografów Przyrody (ZPFP) w latach 1999-2004, następnie prezes ZPFP i przedstawiciel ZPFP w Radzie Międzynarodowej Federacji Fotografii Przyrodniczej IFWP do 2007 roku, twórca nagradzanych diaporam fotograficznych.

Strona autora: http://fotokursownia.com

Prowadzenie: Rafał Grzenia

„Okiem fotografa" to cykl poświęcony współczesnej polskiej fotografii. Na comiesięcznych spotkaniach słuchacze mogą porozmawiać z czołowymi polskimi fotografami, którzy zaprezentują swoje najlepsze wybrane zdjęcia z różnych dziedzin i tematów fotografii (wojenna, przyrodnicza, portretowa, speleologiczna i alpinistyczna).


W tym tygodniu polecamy