Akademia Elfów Świętego Mikołaja /// Fundacja Zwalcz Nudę

2018-11-30

Akademia Elfów Świętego Mikołaja /// Fundacja Zwalcz Nudę

15 grudnia 2018 (sobota)
start: godz. 14:00
udział bezpłatny, obowiązują zapisy!
Organizator: FUNDACJA ZWALCZ NUDĘ

Dołącz do Akademii Elfów Świętego Mikołaja!

Fundacja Zwalcz Nudę zaprasza na świąteczną, rodzinną grę miejską. Wyrusz z nami w podróż w czasie, pomóż zorganizować niezapomniane świąteczne przyjęcie w klimacie lat 20. XX wieku i odkryj prawdziwą magię świąt!

Na co dzień Akademia Elfów Świętego Mikołaja znajduje się na Biegunie Północnym jednak w grudniu ze względu na gorący czas przedświąteczny otwiera swoją filię w Warszawie. Dołącz do Akademii i zostań pomocnikiem Św. Mikołaja!

Tak jak na Biegunie, Akademia podzielona jest na departamenty, które wspólnie przygotowują święta. Podczas gier dzieci będą miały możliwość odwiedzenia m.in. departamentu kaligrafii, dekoracji, kulinarnego oraz choinkowego!

Nabór do Akademii już 15 grudnia na placu Szembeka na Pradze Południe!

Nie zwlekajcie i przyłączcie się do nas! Do wygrania wspaniałe nagrody ufundowane przez: Speak Up, Mattel, Core Fitness, Wydawnictwo Media Service Zawada, Kapitana Naukę, Wydawnictwo Zakamarki i innych. Każde dziecko dostanie upominek od Św. Mikołaja - mamy dla Was zdrowe lizaki Mniam-Mniam bez cukru, chrupki Mr Croc z certyfikatem EKO oraz mnóstwo innych słodkości!

Na wszystkich czeka również moc atrakcji rodzinnych - nie tylko dla uczestników gier - w tym: wspólne pisanie listów - poczta świętego Mikołaja, Święty Mikołaj we własnej osobie oraz jego wyjątkowi pomocnicy - elfy, śnieżynki oraz renifery! Poczuj świąteczny nastrój i baw się całą rodziną!

UDZIAŁ BEZPŁATNY!
START I ZAKOŃCZENIE GRY: plac Szembeka, Praga Południe
15 grudnia 2018, godz. 14:00 - 18:00
Na grę obowiązują zapisy!
Więcej informacji oraz zapisy: www.zwalcznude.pl/elfy/

Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawa.

 


W tym tygodniu polecamy