WOŚP na Pradze-Południe!

2019-01-08

WOŚP na Pradze-Południe!

13 stycznia 2019 (niedziela)
w godz. 12.00-21.00
wstęp wolny

WOŚP NA PRADZE-POŁUDNIE!

W programie:

12.00 - "WARS i SAWA" - spektakl kukiełkowy dla dzieci, w wykonaniu Teatru Lalek Igraszka. Legenda opowiadana jest z wykorzystaniem piosenek i dźwięków, które pozwolą, zagłębić się dzieciom, w świecie prastarej baśni.

13.00 - „DZIEŃ JEDEN W ROKU" - koncert kolęd i pieśni bożonarodzeniowych w wykonaniu Teatru N.O.R.A. Przygotowanie wokalne - Borys Somerschaf, reżyseria - Krzysztof Konrad.

14.00 - ANTONIO VIVALDI - Koncert Nr 8 A-Moll, RV 522 w wykonaniu ORKIESTRY SPOŁECZNEJ pod batutą Wojciecha Walczaka.
Solistki: Kornelia Grądzka - skrzypce, Paulina Kusa - skrzypce. Orkiestra Społeczna działa dzięki współpracy Fundacji Muzyka jest dla wszystkich i JM Poland.

14.45 - KAROLINA WIŚNIEWSKA - laureatka wielu konkursów wokalnych (Festiwal w Łomży, Tulipanada.

15.30 - DAWID MALICKI. Wokalista szerszej publiczności pokazał się debiutując w musicalu "Drogi Życia" z którym stanął na deskach teatru Ariston w San Remo i tam zajął 1. miejsce na międzynarodowym Festiwalu Twórczości Młodzieży Szkolnej z całego świata. W latach 2008 -2010 wraz z grupą muzyczną "Emaus" prowadził charytatywną działalność koncertową wykonując muzykę worship/gospel w prawie wszystkich istniejących więzieniach i ośrodkach resocjalizacyjnych w Polsce z którą także współtworzył autorski musical "Ślepcy". W 2016 roku wydal swoją współautorską epkę z warszawską formacją The Hove grając muzykę synth i electropop w wielu polskich klubach zdobywając polską klubową scenę. Grupa zagrała support m.in. przed Margaret oraz znalazła się w półfinale Snow Show Pick Up The Sound a także w finale konkursu Stage 4You.

16.10 - ZOFIA PRUCNAL - trenerka IVA, reprezentant (AR) Institute for Vocal Advancement dla Polski. Wokalistka, trenerka wokalna związana z Warsaw Vocal Studio, miłośniczka wielogłosowych zespołów wokalnych, dla których również aranżuje. Obecnie pracuje nad materiałem autorskim.

16.40 - AGNIESZKA KUKLA oraz ERYK LIKOWSKI
Agnieszka - Studio Art Buffo, SCEK, Warsaw Vocal Studio, Konkurs "Zaśpiewaj na Francuskiej" (III miejsce 2018r).
Eryk Likowski - laureat Międzynarodowego Konkursu Jazzowego, "Radomski Jazz(on)", od kilku lat uczeń gry na fortepianie w "Komedzie" pod okiem Wojciecha Kamińskiego.

17.15 - "ŚWIĄTECZNA PODRÓŻ" - Koncert Chóru Dziecięcego MILLE VOCI pod kierunkiem Karoliny Olczedajewskiej i Xenii Zawanowskiej .

18.15 - Koncert Zespołu DE STROJFISZ (punk/ska).
Jonasz Gubera - gitara, wokal;
Kacper Sienkan - bas;
Łukasz Kozłowski- gitara;
Błażej Gubera- perkusja, wokal.
Emanunjąca witalnością i twórczym buntem, dynamiczna muzyka, z wolnościowym, antyprzemocowym przesłaniem.

19.00 - 19.30 - Kulminacja aukcji i licytacji WOŚP w holu CPK.

19.30 - Występ Zespołu Perkusyjnego BLOCO CETRAL.
Jest to warszawska grupa grającą energetyzującą sambę batucadę - karnawałową muzykę perkusyjną rodem z gorącej Brazylii. Mocne i zdecydowane uderzenia surdo (bębnów basowych), oraz szybkie i pulsujące dźwięki grane na repinique (bęben dyrygujący) i caixach (brazylijskich werblach) są podstawą każdej baterii - orkiestry perkusyjnej z Rio de Janeiro, całości dopełniają i nadają właściwy charakter dzwonki agogo, wysoko brzmiące tamborimy, grzechocące chocalho i przezabawna Chica.

20.00 - „ŚWIATEŁKO DO NIEBA" - pokaz laserowy.

20.20 - "HEJ KOLĘDA, KOLĘDA" - koncert w wykonaniu Chóru Agaty Steczkowskiej. Członkami chóru są dzieci i dorośli w wieku od 3 do 60 lat w liczbie ok 60 osób.
W repertuarze koncertu znajduje się 17 znanych polskich kolęd oraz kilka kolęd śpiewanych w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i łacińskim. Chór śpiewa w pełnym składzie, duetach, tercetach, oktetach. Występują także soliści. Oprócz fortepianu dzieci i dorośli grają na instrumentach perkusyjnych, gitarze i harfie. Wspaniałe muzyczne doznania, wzbogaca, wizualne bodźce, dzięki zjawiskowym kreacjom scenicznym, w jakich wystąpią Artyści.

W charakterze konferansjerów wystąpią:
DANUTA STANKIEWICZ - znakomita, ceniona artystka, nagrała 24 płyty solowe, ponad 300 piosenek, wystąpiła w prawie 10 tysiącach koncertów w Polsce i zagranicą. Śpiewała w ponad 30 krajach świata);
FILIP BOROWSKI - uwielbiany przez publiczność, polski satyryk, tekściarz, aktor, konferansjer, anonser sztuk walki i prezenter mityngów lekkoatletycznych, założyciel i szef kabaretu „Filip z Konopi".