Koncert charytatywny /// ARTUR ANDRUS!

2019-03-21

Koncert charytatywny /// ARTUR ANDRUS!

25 marca 2019 (poniedziałek)
godz. 19:00
bilety: 70 zł

KONCERT CHARYTATYWNY ARTURA ANDRUSA

Zapraszamy na Charytatywny Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory , będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej.

Pojawią się także nowe, pochodzące z premierowego Albumu pt. „Sokratesa 18".O podróżach - dalekich i bliskich. O miejscach. Takich, w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie. Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie - o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać. Arturowi Andrusowi towarzyszą muzycy: Wojciech Stec - fortepian, gitara Łukasz Borowiecki - kontrabas, akordeon Łukasz Poprawski - saksofony, klarnet Paweł Śejmo - perkusja.

Tym razem, całe wydarzenie dedykowane jest Adasiowi Wituskiemu #AdamWaleczny, który zbiera na operację nóżki. Dochód ze sprzedaży biletów oraz organizowanych podczas wieczoru licytacji, zasili konto zbiórki. Stańcie Państwo z nami do walki o lepszy los Adasia.

ZAPRASZAMY!!!

Więcej o Adasiu: https://www.lepszylos.pl/adamwaleczny/

Bilety: https://allegro.pl/oferta/artur-andrus-koncert-charytatywny-dla-adama-7899043023