Praski Blues. Edycja XXIII: Hendrix Project

2019-05-17

Praski Blues. Edycja XXIII: Hendrix Project

31 maja 2019 (piątek)
godz. 19:00
wstęp wolny


PRASKI BLUES. Edycja XXIII: HENDRIX PROJECT

HENDRIX PROJECT
zespół grający utwory JIMIEGO HENDRIXA, niekwestionowanego króla gitary, wirtuoza, którego muzyka miała ogromny wpływ na kolejne pokolenia gitarzystów na całym świecie i na muzykę w ogóle.
W bluesie i rocku, od Erica Claptona po grupy typu Metallica, słychać wpływy twórczości Jimiego, która wciąż wciąga, zachwyca i inspiruje. Wszystko co najlepsze w rock'n'rollu to gitarowa energia Hendrixa i właśnie to oferujemy na naszych koncertach.
HENDRIX PROJECT tworzy grupa doświadczonych muzyków i jednocześnie serdecznych przyjaciół, którym bliska jest zarówno muzyka jak i ideały czasów hendrixowskich.
Zespół założyli gitarzysta i basista z KamieńKamieńKamień (Finaliści Must be the Music), grupy mającej na swoim koncie ok.150 koncertów w całej Polsce.
Początek działalności HENDRIX PROJECT miał miejsce jesienią 2014, podczas wspólnego koncertu z Leszkiem Cichońskim i od tego czasu nieprzerwanie gościmy na scenach klubowych, festiwalowych i plenerowych w całej Polsce. Grając Hendrixa zabieramy Was w wyjątkową podróż po świecie muzyki, wolności, wskrzeszamy ducha lat 60-tych i epoki festiwalu Woodstock.

Skład zespołu:
Krzysztof Ślązak - śpiew, gitara akustyczna
Marcin Różycki - gitara
Piotr Urbańczyk - gitara basowa
Krzysztof Grabowski - perkusja

 


W tym tygodniu polecamy