Zapisy na zajęcia w czasie pandemii

2020-09-14

Zapisy na zajęcia w czasie pandemii

Szanowni Państwo,

podczas Dnia Otwartego CPK, który odbył się w minioną sobotę, rozpoczęliśmy zapisy na zajęcia, warsztaty i kursy, organizowane przez naszą placówkę. Niestety rozpoczynający się sezon będzie inny niż poprzednie.

Przede wszystkim obostrzenia, związane z pandemią COVID-19, tj. konieczność zachowania odstępów między uczestnikami, sprawiły, że liczba miejsc na zajęciach jest bardzo okrojona i mimo naszych szczerych chęci po prostu nie możemy jej zwiększyć.

Z kolei konieczność dokładnej dezynfekcji pomieszczeń powoduje, że między każdymi zajęciami musimy robić przerwy techniczne, a to oznacza, że liczba grup, które możemy stworzyć, będzie mniejsza niż dotychczas.

Mimo tych przeciwności zachęcamy Państwa do zapisów. Część grup wypełniła się podczas Dnia Otwartego, jednak w innych są jeszcze wolne miejsca. Piszcie na zapisy@cpk.art.pl.

Jednocześnie wciąż apelujemy do Państwa, by nie przebywać w budynku Centrum Promocji Kultury bez potrzeby, by dezynfekować przy wejściu ręce, a także zasłaniać usta i nos.

Serdecznie przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa zrozumienie w tej niełatwej, również dla nas, sytuacji.

 


W tym tygodniu polecamy