Spektakl "Zwierzenia bezrobotnego aktora. Odc. 1"

2018-02-09

Spektakl 2 marca 2018 (piątek)
godz. 19.00
wstęp 10 zł

"ZWIERZENIA BEZROBOTNEGO AKTORA. Odc.1."

Tekst, reżyseria, opracowanie muzyczne - Marcin Zarzeczny.

"Zwierzenia bezrobotnego aktora", czyli komedia życiowa na jednego aktora, najlepiej bezrobotnego' to monodram, który wzrusza, inspiruje, zadaje pytanie każdemu widzowi o jego własne marzenia.
Prapremiera wersji angielskiej spektaklu w Teatrze Narodowym w Reykjaviku na Islandii, blisko 100 wystawień w ponad 40 miastach kraju, wystawienia w Teheranie/Iran w grudniu 2014, w Niemczech/Nagroda Koprodukzionspreis/Erlangen w 2015, Kala Ghoda Festival w Mumbaju/Indie, zaproszenie na Festiwal Teatralny EAST w Wenezueli, trzy publikacje obszernych fragmentów scenariusza w tym roku w amerykańskich magazynach ‘Thought Notebook' oraz 'Insomniac Propagandist' mających siedzibę w Chicago, wystawienie w Teatrze Powszechnym w Warszawie w kwietniu br., w Teatrze Żydowskim w Warszawie we wrześniu 2016, wspaniałe recenzje, maile i telefony od widzów, ich zainteresowanie dalszymi losami Bezrobotnego Aktora. ‘Zwierzenia bezrobotnego aktora'- spektakl, który odniósł ogromny sukces w kraju i rozpoczął karierę międzynarodową.

Szanowni Państwo,

Spotkał nas nie lada zaszczyt. Okazuje się, że spektakl „Zwierzenia Bezrobotnego Aktora. Odc. 1", zaplanowany na 2 marca (piątek), właśnie w CPK zostanie wystawiony po raz setny!

Z tej okazji wszyscy, którzy pojawią się u nas na jutrzejszym spektaklu, wezmą udział w losowaniu atrakcyjnej nagrody.

Każdy z Państwa przy wejściu do Sali otrzyma karteczkę z numerem. Kilka chwil po spektaklu odbędzie się losowanie „szczęśliwej liczby". Zwycięzca otrzyma voucher o wartości 100 zł do naszej kawiarni VENA, do wykorzystania do końca marca 2018.

Serdecznie zapraszamy!

 


W tym tygodniu polecamy