Muzyka Gospel porywa, wywołuje emocje i wzrusza. Jest dialogiem pomiędzy artystami, a publicznością, bo nikt nie pozostaje na nią obojętny. Nazywamy się Soul Connection, bo muzyka gospel łączy nas bez względu na różnice. Dostrajamy nasze indywidualne pasje tak, by tworzyły harmonię. Od 2002 roku tworzymy zespół ludzi, którzy właśnie dlatego kochają śpiewać Gospel. Zawsze razem!  Od samego początku mamy próby w gościnnych progach Centrum Promocji Kultury Praga-Południe.

Pełni radości i energii dzielimy się tą muzyką z publicznością. Każdy nasz koncert to żywioł – widownia śpiewa razem z nami, tańczy, klaszcze, angażuje się ciałem i duchem. Warto przeżyć to przynajmniej raz!

Przez te 18 lat udało nam się wystąpić m.in. z takimi artystami jak, Zbigniew Hołdys (MTV Classic Hołdys Guru Limited), Piotr Lato („Daleko stąd”), Stan Borys, T.Love (płyta „I hate rock’n’roll – utwór „ Make war not love”), Sorry Boys (festiwale: Opener, Sopot Top Trendy, Tauron Nowa Muzyka, płyta „ROMA”), HEY (koncert Torwar w ramach Fayrant Tour), Sound’n’Grace.

Soul Connection założyła i prowadzi Beata Stasiak – dyrygentka, wokalistka, animatorka kultury.

Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia im. J. Elsnera w Warszawie
na wydziale wokalnym. W latach 2002 – 2004 śpiewała w zespole SOMETHING ELSE, a w latach 2005 – 2009 w zespole SWINGFULL TRIO. Współpracowała z takimi artystami jak: Zbigniew Hołdys. Muniek Staszczyk – T.Love, Stan Borys, Piotr Lato, zespół SORRY BOYS i zespół HEY. Spod jej skrzydeł wyszło wielu zawodowych muzyków rozrywkowych, m.in. CLEO. Od wielu lat przygotowuje z sukcesami młodzież do różnych festiwali i konkursów wokalnych. Zasiada w jury, prowadzi warsztaty wokalne oraz międzynarodowe warsztaty gospel. Muzyką gospel zajmuje się już od 1996r.

A tak o swojej dyrygentce mówią chórzyści: „Beti jest naszym artystycznym drogowskazem i opoką gdy dręczy nas pytanie: „Jak brzmi mój głos?”. Uczy, słucha, wspiera i dużo się śmieje, ale potrafi też krzyknąć wielkim głosem, gdy nie jesteśmy wystarczająco skupieni. Nasz dyrygent i nasza miłość – Beti”

Zapraszamy na naszą stronę www.soulconnection.pl
Na naszego Facebooka www.facebook/soul-connection-gospel-group
Instagram    #soul_connection_gospel_group
Zapraszamy do kontaktu: beata@soulconnection.pl, tel. 600-071-217