Whisper Crew to zespół taneczny złożony z młodych ludzi z Warszawy, których połączyła pasja do tańca i wspólne zainteresowania. We własnym zakresie uczą się choreografii do piosenek artystów z Korei Południowej, czyli K-popu. Wspólnie się uczą układów tanecznych, rozwijają i wspierają, by poprawiać swoje umiejętności tańca, a wyniki ich pracy można oglądać na np. ich kanale na YouTube, profilu na Instagramie czy Facebooku.


Grupa występowała na wielu wydarzeniach zwiazanych z kulturą Korei Południowej oraz K-popu np. Korea Festival, Dni kultury koreańskiej, Targi Śniadaniowe w Warszawie o tematyce koreańskiej. Prowadzili również warsztaty taneczne, uczestniczyli w organizowaniu spotkań fanów Kpopu z organizacją ZFK oraz również współpracują ze Stowarzyszeniem Koreańczykow w Polsce. 


W ciągu 4 lat od rozpoczęcia działalności, zespół jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych grup o podobnym charakterze działalności w Polsce, mają prawie 9 tysięcy subskrybentów na platformie YouTube.


Większość ich nagrań ma miejsce w miejscach publicznych, dlatego można zespół spotkać m.in. na Starówce w Warszawie, Nowym Świecie albo przy Fontannach Multimedialnych.


Kontakt: whisper0crew@gmail.com lub Instagram, Facebook.


Średnio raz na rok organizują nabór do zespołu, o którym odpowiednio wcześniej informują na profilu. 

Zachęcamy do śledzenia ich działalności i wspierania w ich dalszym rozwoju!


Social media:

YouTube: WhisperCrew

Facebook:

https://www.facebook.com/Whisperdancecrew/

Instagram:

https://www.instagram.com/whisper_crew/

Tiktok:

https://vm.tiktok.com/ZMemCN5PS/