11 września 2021 (sobota)

w godz. 12:00-18:00

wstęp wolny

Program:

w godz. 12:00-16:00 -konsultacje z lektorem kursów języka angielskiego, Dennym Baborem. Lektor czeka na wszystkich, którzy nie są jeszcze pewni, czy zapisać się na kurs w Centrum lub nie są pewni, która grupę wybrać. Jeżeli nie zdążysz pojawić się w sobotę, Denny będzie także czekał w niedzielę 12 września w tych samych godzinach!

godz. 14:00 – zajęcia plastyczne – Ozdobimy torby ekologiczne według autorskich projektów. Zapraszamy dzieci w wieku 7 – 12 lat by spróbowały swoich sił w twórczym warsztacie.
Zgłoszenia: zapisy@cpk.art.pl – liczba miejsc ograniczona.

godz. 16:00 – zajęcia taneczne dla młodzieży i dorosłych.
godz. 17:00 – zajęcia taneczne dla dzieci.
Jesteś zainteresowany zapisem na zajęcia prowadzone przez Szkołę Tańca MBB Dance Sport? Przyjdź i poznaj instruktorów, spróbuj swoich sił na bezpłatnych zajęciach.
Zgłoszenia: zapisy@cpk.art.pl – liczba miejsc ograniczona.

godz. 18:00 – „Wycieczka do zoo” to edukacyjny koncert dla dzieci. Muzycy zabiorą najmłodszych warszawiaków na muzyczna przygodę do zoo, gdzie zabrzmi znany cykl miniatur C. Saint-Saens’a pod tytułem Karnawał Zwierząt w opracowaniu na unikalne instrumenty – obój, harfę i altówkę. Wykonanie: Zespół Kardamon Trio. Wstęp na podstawie bezpłatnych wejściówek, do odbioru w sekretariacie CePeKa.
Projekt finansuje m. st. Warszawa.

Pełna oferta zajęciowa na stronie cpk.art.pl. Zgłoszenia na zajęcia przyjmujemy w formie e-mailowej: zapisy@cpk.art.pl

Dzień Otwarty w CePeKa! / Koncert dla dzieci „Wycieczka do zoo”