23 marca 2023 (czwartek)
godz. 19.00
bilety: 20 zł dostępne w biletomacie oraz na portalu biletyna.pl


Kup Bilet On-Line

„Kabaret Filip z Konopi Filipa Borowskiego i Jego Goście”.

Goście specjalni:
Edyta Ciechomska i Wojciech Dąbrowski.

Edyta Ciechomska to wybitna sopranistka scen polskich i światowych. Dzięki Niej wybrzmią największe i najpiękniejsze światowe przeboje operetki i musicalu.
Ma na swoim koncie liczne występy w Polsce, m.in. z orkiestrami Filharmonii Narodowej w Warszawie, zespołami Filharmonii Zielonogórskiej, Rzeszowskiej, Jeleniogórskiej, Krakowskiej, Śląskiej, koncerty w USA, Niemczech, Holandii, Austrii, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Szwajcarii, Czechach, a także zaproszenia do kilku programów muzycznych zrealizowanych przez Telewizję Polską.
Doskonale sprawdza się zarówno w partiach operowych, jak i operetkowych, musicalowych oraz pieśniach. Chętnie także sięga po znane standardy muzyki jazzowej i filmowej. Piękna i czarująca artystka.
Wojciech Dąbrowski – nauczyciel matematyki, dziennikarz, piosenkarz, satyryk, autor wierszy i piosenek. pomysłodawca. Organizator i dyrektor artystyczny Ogólnopolskich Festiwali Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga, prowadzi własny Muzyczny Kabaret Wojciecha Dąbrowskiego(MKWD)-słowem człowiek orkiestra. przy tym uroczy, szarmancki gentelman.

Kabaret Filip z Konopi