14 września 2021 (wtorek)
godz. 18.30
ON-LINE


Okiem Fotografa on-line – Przemek Wierzchowski: fotografia reporterska

Tematem głównym wrześniowego spotkania z cyklu Okiem Fotografa online będzie fotografia reporterska, którą zaprezentuje i przybliży nam Przemek Wierzchowski, od lat pracujący jako fotoreporter dla różnych agencji fotograficznych, gazet i czasopism, obecnie dla Agencji REPORTER.Ma na swoim koncie m.in. I miejsce w kat. Wydarzenia w konkursie BZWBK Press Foto 2017, nagrodę w konkursie Polskiej Fotografii Prasowej, wyróżnienie w Wielkim Konkursie Fotografii National Geographic czy w Konkursie Fotografii Profesjonalnej FUJIFILM.
Wspólnie z Taidą Tarabułą zdobył II miejsce w kat. Self-Portrait w IPA 2016 oraz brązowy medal w TIFA 2016 za cykl „Polish couple”.
Należy do Związku Polskich Artystów Fotografików. Prowadził zajęcia z fotografii m.in. w Pałacu Młodzieży w Warszawie, w szkole fotografii TAIDA i w Akademii Nikona.

Strona autorska: www.przemekwierzchowski.pl

Okiem Fotografa to cykl spotkań, prelekcji i wideocastów poświęconych fotografii. Do marca 2020 odbywał się w Centrum Promocji Kultury Dzielnicy Praga Południe w Warszawie. Przygotowanie i prowadzenie spotkania oraz całego cyklu: Irek Graff.
Spotkanie odbędzie się na profilu projektu Okiem Fotografa i w wydarzeniu na facebooku: www.facebook.com/okiemfotografaonline

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1253461941759656
Jego zapis pojawi się też kilka dni później na kanale YouTube projektu: www.youtube.com/c/OkiemFotografa

Organizatorzy:
Centrum Promocji Kultury www.cpk.art.pl
Fotokursownia Szkolenia, plenery, prelekcje, pokazy itp. www.fotokursownia.com

Okiem Fotografa ON-LINE: fotografia reporterska