Moi mili,

to ogromna przyjemność zaprosić Was na pierwszy Piknik Sąsiedzki w roku 2023!

Tym razem spotkamy się w Centrum Promocji Kultury na ul. Podskarbińskiej 2, które udostępni nam swoje przestrzenie, bo w pierwszej edycji tegorocznego Pikniku chcielibyśmy Wam zaproponować coś zupełnie nowego!

Oprócz naszej głównej motywacji do poznania fenomenalnych Sąsiadów i kreatywnego spędzenia wspólnie czasu, pragniemy zbliżyć się do Was również twórczo!

Szykuję dla Was same pyszności:

🥀Jazzowy koncert Pucis&Mączka duo x Krzysztof Ratajski z gościnnym występem Tomka Bieleckiego
🥀Koncert młodych artystów, z wokalnego atelier „Daj głos!”
🥀Warsztaty integrujące z ruchu i improwizacji kontaktowej
🥀Open mic dla każdego, kto chciałby wystąpić na scenie! (wysyłajcie do mnie na maila👇swoją chęć udziału, jeśli taka się pojawi)

i…

Zależy nam na tym, żeby jak najbliżej się poznać i stworzyć coś naprawdę wspólnie, dlatego organizujemy ✨KOLEKTYWNĄ WYSTAWĘ LOKALNYCH ARTYSTÓW I MIŁOŚNIKÓW SZTUKI✨! Wernisaż odbędzie podczas wydarzenia „Lubię mieć Cię blisko” 7go maja i będzie ozdabiać przestrzenie Centrum Promocji Kultury do 12go maja.

Jeśli macie chęć zaprezentować swojego autorstwa fotografię, rzeźbę, obraz, która przywołuje Wam na myśl zdanie „Lubię mieć Cię blisko”, to gorąco Was zapraszamy do wzięcia udziału w wystawie!

Propozycje swoich prac możecie wysłać na maila juliapucispawlowska@gmail.com do 27go kwietnia! Prosimy o wysyłanie maksymalnie 3 prac od 1 artysty. Osoby wystawiające swoje prace muszą być pełnoletnie.

Będzie nam niezwykle przyjemnie jeśli zechcecie spędzić z nami ten wieczór i do zobaczenia!

Julia Pucis – Pawłowska

Wydarzenie na Facebooku

Piknik Artystyczny – Lubię mieć Cię blisko