29 września 2023 (piątek)
godz. 19.00
BILETY WYPRZEDANE!


Kup Bilet On-Line

„PRASKI BLUES”. Ideą tego cyklu muzycznego jest prezentacja bluesa we wszystkich jego różnorodnych odcieniach i odmianach.

Po długiej, wakacyjnej przerwie zapraszam do Centrum Promocji Kultury na kolejną, 59. odsłonę cyklu koncertowego PRASKI BLUES. We wrześniu spotykamy się jak to drzewiej bywało, w ostatni piątek miesiąca, a więc 29-go.
Wystąpi znakomity, do bólu autentyczny, a więc naturalnie prawdziwy duet bluesowy z wybrzeża HARDY & WIŚNIEWSKI Latem2018 roku na scenach trójmiejskich klubów pojawił się duet Hardy/Wiśniewski utworzony przez Janka i Jarka. Muzycy w trakcie swoich akustycznych koncertów przybliżają słuchaczom utwory mocno osadzone w tradycji bluesa, rocka i muzyki folk. Specjalnie na ten koncert przygotowali kilka nowych utworów, a więc spodziewać się należy sporo dobrego Bluesa…

Duet to:
Jan Hardy.
Bluesman,charyzmatyczny wokalista, kompozytor i autor wielu piosenek. Artystao bardzo specyficznym i rozpoznawalnym głosie.
Wielbiciel improwizacji i form jam session.
Również świetny fotograf, snycerz i jubiler.

Jarosław Wiśniewski.
Gitarzysta,wokalista i kompozytor. Założyciel i leader zespołu „Cherries In Ski”, gość wielu festiwali bluesowych i rockowych.
Od 2020 roku koncertuje również z zespołem Bluestones.

TRADYCYJNIE, PO KONCERCIE ZESPOŁU ZAPROSIMY PAŃSTWA I PRZYBYŁYCH MUZYKÓW DO OTWARTEGO JAM SESSION.
Koncert i jam session poprowadzi red. Zbyszek Jędrzejczyk.

LIX Praski Blues / BILETY WYPRZEDANE!