18 sierpnia 2021 (środa)

godz. 11:00

wstęp za zaproszeniami. Bezpłatne wejściówki do odbioru w CPK.

Spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Itakzagramy.

W SPEKTAKLU IMPROWIZOWANYM pt. „A było to tak…”  stworzymy opowieść inspirowaną jednym ze znanych wierszy dla dzieci, który uczestnicy sami wybiorą na początku spektaklu, po prezentacji przez aktorów. Mogą to być dalsze losy jego bohaterów, historia alternatywna do przedstawionych wydarzeń, czyli co by było gdyby, albo historia poprzedzająca opisane wydarzenia, w zależności od tego, co widzom wyda się ciekawsze. 

Podczas przebiegu spektaklu improwizowanego uczestnicy będą aktywnie włączani w podejmowanie decyzji, co wydarzy się dalej, rozwiązywanie dylematów jego bohaterów, decydowanie o ich dalszych losach, a nawet w działania sceniczne (odgłosy otoczenia, wspólne pantomimiczne odgrywanie czegoś, etc.). Na koniec zaś zostaną poproszeni o nadanie tytułu stworzonej właśnie opowieści. 

Na WARSZTATACH następujących po spektaklu zachęcimy uczestników do aktywnego rozwijania kreatywności i wyobraźni przez różnorodne gry i ćwiczenia improwizacyjne, skojarzenia, udźwiękowienie opowieści, czy trening wyobraźni i szybkiego reagowania.

Spektakl dla dzieci pt. „A było to tak…”