Uwaga utrudnienia! 

zamknięty zostanie ruch w ciągu ulicy Francuskiej – od ronda Waszyngtona do ul. Zwycięzców. Ulice Zwycięzców i Walecznych będą przejezdne.

Zabierz auto!

Prosimy posiadaczy samochodów, parkujących na ul. Francuskiej o usunięcie aut do godz. 18.00 w dniu 24 maja (piątek).

Po tym terminie samochody będą usuwane na koszt właściciela.

Prosimy także posiadaczy aut parkujących na ulicach dochodzących do ulicy Francuskiej (Lipska, Berezyńska, Obrońców) o usunięcie samochodów pozostawionych za płotami wygradzającymi strefę imprezy. W miejscach tych będzie budowana infrastruktura imprezy, a przy ul. Obrońców scena wraz z zapleczem. Ulice dojazdowe do ul. Francuskiej będą służyły do obsługi infrastruktury imprezy. Prosimy o zwracanie uwagi na informujące o tym tablice i niestawianie aut w wyznaczonych strefach. Jak zawsze w ul. Lipskiej, po obu stronach ul. Francuskiej, staną wóz straży pożarnej i karetka pogotowia.

Ruch na ulicy Francuskiej będzie zabroniony do niedzieli, 26 maja, do godz. 12.00, o czym powinni pamiętać posiadacze aut, parkujący na posesjach wzdłuż ulic Francuskiej.

Nie wyjedziesz!

Informujemy posiadaczy aut, parkujących na posesjach wzdłuż ulic Francuskiej, że nie będą mogli wyjechać z nich od 24 maja od godz. 18.00 do dnia 26 maja do godz. 12:00.

Z góry przepraszamy mieszkańców za wszystkie utrudnienia, dyskomfort i ewentualny hałas, spowodowane budową scenografii w nocy z piątku na sobotę oraz jej demontażem w nocy z soboty na niedzielę.

Święto Saskiej Kępy 2024 – UTRUDNIENIA!