22 czerwca 2024 (sobota)
godz. 19.00
bilety: 20 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu koncertu) dostępne w biletomacie oraz na portalu BILETYNA.PL: https://bilety.io/1mg1U


Kup Bilet On-Line

Wieczór Świętojański w CePeKa. W programie koncerty zespołów:

FOVO
Formacja fovo powstała w 2016 roku z inicjatywy muzyków  thrash metalowej kapeli Hellias z Krakowa: Piotra „Foremana” Forysia i Wojtka „Voyny” Wojnowskiego. W 2020 roku ukazała się ich debiutancka płyta „Opium” zbierająca pochlebne recenzje zarówno u dziennikarzy muzycznych jak i u słuchaczy. Muzyka Fovo to pomieszanie gotyku, industrialu, cold wave a nawet i piosenki aktorskiej! W 2022 roku 2 września odbyła się premiera nowego materiału pt. „Fantasmagoria” ostatnim utworem na płycie jest cover zespołu Rezerwat „Zaopiekuj się mną ” w 2024 planowane na wiosnę jest wydanie 3 płyty „A.M.U.-LET”

LORIEN
Zespół znany w Polsce i zagranicą za sprawą aktywnej działalności koncertowej w klubach i na festiwalach rockowych (m.in. cztery edycje Castle Party w Bolkowie, koncert w Poczdamie).W ich nowym materiale oprócz gotyku pobrzmiewają echa trip hopu, metalu, folku i muzyki orientalnej. Całości dopełniają niezwykle klimatyczne teksty Ingi Habiby, w których przeplatają się zarówno wątki o charakterze ogólnym (religia, kultura, relacje międzyludzkie), jak i te o charakterze osobistym. Ostatnie lata działalności upłynęły pod znakiem świetnie przyjętych koncertów, granych wspólnie z takimi zespołami jak: Opozycja, Artrosis, Pornografia czy Batalion d’Amour .Płyta „Sny moje” wydana pod koniec 2018 roku spotkała się z bardzo dobrymi recenzjami portali muzycznych. Skład zespołu: Inga Habiba – wokal, Piotr Kazała – gitara, wokal, Rafał Głogowski – perkusja, Dariusz Goc – bas, Krzysztof Szmytke – lira korbowa, skrzypce.

Wieczór Świętojański w CePeKu: FOVO i LORIEN