DOKUMENTY DO POBRANIA

Regulamin uczestnika zajęć


Zgoda na samodzielny powrót niepełnoletniego uczestnika zajęć


Zgłoszenia przez portal strefazajec.pl

zapisz się button

INSTRUKCJA JAK ZAPISAĆ SIĘ POPRZEZ PORTAL

W przypadku braku posiadania dostępu do komputera, istnieje możliwość wypełnienia karty na miejscu w Centrum.


Zarządzenie nr 8/2023 Dyrektora Centrum Promocji Kultury
PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA


FAKTURY VAT
Jeśli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT za opłacone zajęcia:
W przypadku opłaty w kasie Centrum lub filii, gdy uczestnik zajęć chciałby otrzymać fakturę VAT za opłacone zajęcia, powinien przy dokonywaniu opłat, przekazać tę informację kasjerowi przed dokonaniem płatności.
W przypadku płatności on-line poprzez portal strefazajec.pl uczestnik, który chciałby otrzymać fakturę VAT za opłacone zajęcia, powinien skontaktować się z działem księgowości Centrum pod adresem: sylwia@cpk.art.pl.
Zwrotów za niewykorzystane godziny zajęć nie przewidujemy.
Dyżury w kasie Centrum przy ul. Podskarbińskiej 2: poniedziałek i czwartek w godz. 9.00-15.00.


Zarządzenie nr 8/2023 Dyrektora Centrum Promocji Kultury
PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA


Centrum Promocji Kultury w dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy jest partnerem programu Karta warszawianki / Karta warszawiaka realizowanego przez m.st. Warszawa. Oferuje posiadaczkom i posiadaczom Kart 5% ulgi opłaty za udział w zajęciach realizowanych przez Centrum.

Karta czyli Karta warszawianki/ Karta warszawiaka lub Karta młodej warszawianki/ Karta młodego warszawiaka jest narzędziem realizacji polityki kulturalnej i społecznej. Dostępna jest dla mieszkanek i mieszkańców płacących podatki w Warszawie. Ma na celu zwiększenie dostępu do dóbr kultury, sportu, usług i towarów w formie ulg i preferencji dla posiadaczy Kart. Więcej informacji o ofercie z Kartą na stronie: karta.um.warszawa.pl