JOGA NA GROCHOWIE to stacjonarne zajęcia hatha jogi i relaksacji dla początkujących, ale osoby bardziej zaawansowane mogą liczyć na pogłębienie praktyki.

DLA KOGO: Dla każdego, kto chciałby zrobić coś dobrego dla siebie – swojego ciała i umysłu, kto chce się trochę poruszać, porozciągać, ale też odprężyć. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia ani przygotowania. Wystarczy strój sportowy, mata i wolny wieczór w każdy wtorek w godzinach 19-20.

KORZYŚCI: Zajęcia mają na celu ogólną poprawę sprawności fizycznej i samopoczucia, przyniesienie ulgi zmęczonym plecom, a także zadbanie o świadomy oddech, rozluźnienie i relaks.

GRAFIK ZAJĘĆ

Wtorki w godz. 19:00-20:00 
Zajęcia ruszają po potwierdzeniu udziału co najmniej przez 3 osoby na adres mailowy adazawadzka@gmail.com lub telefonicznie pod nr 694 958 723.


KOSZT:
40 zł – pojedyncze zajęcia 

150 zł – karnet na 4 wejścia do wykorzystania w ciągu 5 tygodni od daty zakupu

Płatność gotówką na miejscu lub przelewem:
Adriana Zawadzka
23 1140 2004 0000 3902 8233 3237

O PROWADZĄCEJ:
Adriana Zawadzka – Absolwentka studiów podyplomowych Relaksacja i joga na Wydziale Rehabilitacji warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Certyfikowana nauczycielka jogi w stylu vinyasa  – 200h w Spanda Institute w Portugalii.

Przygodę z jogą rozpoczęła w 2014 r. Hobby z czasem przerodziło się w styl życia. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych (stacjonarnych, online, plenerowych) oraz indywidualnych.

Chętnie pomaga stawiać pierwsze kroki na macie w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze. Jej misją jest zachęcanie innych do dbania o fizyczny i psychiczny dobrostan poprzez ćwiczenia jogi i techniki relaksacyjne oraz inspirowanie do świadomego ruchu z uwagą na oddech i z szacunkiem dla ciała.

Z wykształcenia historyczka sztuki. Miłośniczka wycieczek rowerowych, saunowania, tańca i muzyki.


Więcej info:
FB: https://www.facebook.com/adrianatheyogini
IG: https://www.instagram.com/adriana_the_yogini/
www: https://adrianatheyogini.com/ 

Hatha Joga