JOGA NA GROCHOWIE to stacjonarne zajęcia hatha jogi i relaksacji dla początkujących, ale osoby bardziej zaawansowane mogą liczyć na pogłębienie praktyki.

DLA KOGO: Dla każdego, kto chciałby zrobić coś dobrego dla siebie – swojego ciała i umysłu, kto chce się trochę poruszać, porozciągać, ale też odprężyć. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia ani przygotowania. Wystarczy strój sportowy, mata i wolny wieczór w każdy wtorek w godzinach 19-20.

KORZYŚCI: Zajęcia mają na celu ogólną poprawę sprawności fizycznej i samopoczucia, przyniesienie ulgi zmęczonym plecom, a także zadbanie o świadomy oddech, rozluźnienie i relaks.

GRAFIK ZAJĘĆ

Wtorki w godz. 19:00-20:00 
Zajęcia ruszają po potwierdzeniu udziału co najmniej przez 3 osoby na adres mailowy adazawadzka@gmail.com lub telefonicznie pod nr 694 958 723.


KOSZT:
40 zł – pojedyncze zajęcia 

150 zł – karnet na 4 wejścia do wykorzystania w ciągu 5 tygodni od daty zakupu

Płatność gotówką na miejscu lub przelewem:
Adriana Zawadzka
23 1140 2004 0000 3902 8233 3237

O PROWADZĄCEJ:
Adriana Zawadzka – Instruktorka hatha jogi i relaksacji po warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.
Przygodę z jogą rozpoczęła w 2014 r. Pasja z czasem przerodziła się w sposób na życie. Chętnie pomaga stawiać pierwsze kroki na macie w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze. Jej misją jest wprowadzanie w życie innych stanu odprężenia i relaksu zarówno w ciele, jak i głowie. Zachęcanie do świadomego ruchu z uwagą na oddech i poszanowaniu ciała. Inspirowanie do dbania o swój fizyczny i psychiczny dobrostan poprzez ćwiczenia jogi i techniki relaksacyjne. Satysfakcję przynosi jej dzielenie się wiedzą na temat korzyści płynących z regularnej praktyki hatha jogi i technik relaksacyjnych. Uczy podstaw jogi, ale osoby bardziej zaawansowane w temacie nie będą się nudzić, ponieważ każdą asanę (pozycję w jodze) można dopasowywać do możliwości uczestników.


Więcej info:
FB: https://www.facebook.com/adrianatheyogini
IG: https://www.instagram.com/adriana_the_yogini/
www: https://adrianatheyogini.com/ 

Hatha Joga