JOGA NA GROCHOWIE to stacjonarne zajęcia jogi (hatha/vinyasa), na których zadbasz o ciało i umysł.

DLA KOGO: Dla każdego, kto chciałby zrobić coś dobrego dla siebie – swojego ciała i samopoczucia, kto chce się trochę poruszać, wzmocnić, ale też odprężyć. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia ani przygotowania. Wystarczy strój sportowy, mata i wolny wieczór w każdy wtorek.

Osoby, które praktykują min. pół roku mogą liczyć na pogłębienie praktyki, ponieważ każdą asanę (pozycję w jodze) można dopasowywać do indywidualnych potrzeb i możliwości uczestników.

KORZYŚCI: Zajęcia mają na celu ogólną poprawę sprawności fizycznej i samopoczucia, wzmocnienie ciała, przyniesienie ulgi zmęczonym plecom, a także zadbanie o świadomy oddech, rozluźnienie i relaks.

GRAFIK ZAJĘĆ:
Lipiec 2024: 2, 9, 16, 23, 30,
Sierpień 2024: 6, 13, 20, 27.


Zajęcia ruszają po potwierdzeniu udziału przez co najmniej 3 osoby na adres mailowy: adazawadzka@gmail.com lub telefonicznie pod nr 694 958 723

CENA:
40 zł – jednorazowe wejście
150 zł – karnet na 4 wejścia, ważny przez 5 tygodni od daty zakupu

Płatność gotówką na miejscu lub przelewem:
Adriana Zawadzka
23 1140 2004 0000 3902 8233 3237
Tytuł: Joga na Grochowie

O PROWADZĄCEJ:
Adriana Zawadzka – absolwentka studiów podyplomowych Relaksacja i joga na Wydziale Rehabilitacji warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, instruktorka jogi posiadająca legitymację zawodową instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga, certyfikowana nauczycielka jogi w stylu vinyasa (200h szkolenia nauczycielskiego wg metody Spanda w Portugalii).
Przygodę z jogą rozpoczęła w 2014 r. Hobby z czasem przerodziło się w styl życia. Obecnie może dzielić się swoją pasją z innymi full time. Chętnie pomaga stawiać pierwsze kroki na macie w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze. Jej misją jest zachęcanie innych do dbania o fizyczny i psychiczny dobrostan poprzez ćwiczenia jogi i techniki relaksacyjne oraz inspirowanie do świadomego ruchu z uwagą na oddech i z szacunkiem dla ciała. Z wykształcenia historyczka sztuki. Miłośniczka wycieczek rowerowych, saunowania, tańca i muzyki.

Więcej info:
FB: https://www.facebook.com/adrianatheyogini
IG: https://www.instagram.com/adriana_the_yogini/
www: https://adrianatheyogini.com/ 

LATO W CEPEKA – Joga na Grochowie