Klub ma na celu zrzeszenie osób zainteresowanych fotografią amatorską, tych początkujących i tych bardziej zaawansowanych, w wieku 18+, które chcą rozwijać swoje umiejętności fotograficzne, wymieniać się doświadczeniami i inspiracjami, a także poznawać ciekawe miejsca i ludzi.

Spotkania klubu będą odbywać się raz w tygodniu, w piątki, od godziny 17:00 do 20:00, w sali nr 203 w CPKu. Każde spotkanie będzie miało określony temat i formę, np. warsztat, prezentacja, dyskusja, pokaz slajdów, wyjście terenowe itp. Uczestnicy będą mogli zgłaszać swoje propozycje i pomysły na kolejne spotkania.

Uczestnictwo w klubie (opłata miesięczna): 120 zł., co obejmuje wszystkie spotkania, warsztaty i wykłady w CPK-u. Nie obejmuje to jednak kosztów wyjazdów fotograficznych, które będą ustalane indywidualnie w zależności od miejsca i czasu. Nie obejmuje to też kosztów sprzętu fotograficznego, który każdy uczestnik musi posiadać na własność lub wypożyczyć. Klub nie zapewnia aparatów ani obiektywów, ale może udostępnić niektóre akcesoria, np. statywy, filtry, lampy błyskowe itp.

Klub amatorów fotografii będzie prowadził blog, na którym będzie publikował informacje o spotkaniach, warsztatach, wykładach, konkursach i wystawach, a także prezentował prace uczestników klubu i ich opinie i komentarze. Blog może być też miejscem do wymiany inspiracji, porad, linków i innych materiałów związanych z fotografią.

Ilość osób w klubie jest ograniczona do 10.


Prowadząca: Wita Meczew-Bardecka
Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie. Studiowała na kierunku pedagogika, specjalność e-nauczyciel. Liderka edukacji medialnej.
Od 2011 roku prowadzi kursy komputerowe w Centrum Promocji Kultury Praga Południe w Warszawie.
Tematyka kursów: WORDPRESS, MULTIMEDIA, APLIKACJE W CHMURZE, MS OFFICE, ANDROID, SOCIAL MEDIA.
Od 2021 roku jest instruktorem kursów komputerowych w Grochowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku.
Tematyka kursów: OBSŁUGA KOMPUTERA OD PODSTAW, INTERNET.
Od 2018 roku współtworzy serwis artistslife24.com
W 2016 roku oraz 2019 otrzymała wyróżnienie w plebiscycie Diamenty Kobiecego Biznesu organizowanym przez magazyn Law Business Quality. Inicjatywa, która pokazuje, iż kobiecy biznes ma wiele twarzy, a za sukcesem stoją nie tylko wyniki finansowe, ale także pasja, kreatywność i wytrwałość.
Lubi zdobywać nowe umiejętności oraz uważa, że na naukę nigdy nie jest późno.
Jest amatorką fotografii.

Więcej informacji:

Instagram

Klub fotograficzny