Szkoła Tańca Kamion Dance Krzysztofa Chmielewskiego
Zapisy: 605-404-466

Rozpoczęcie zajęć: 13 września 2023 r.

Termin zajęć:
środy w godz. 18:15-19:45

Opłata: 240 zł. za miesiąc (4 zajęcia)

Zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla kobiet. Nauka podstawowych kroków latynoamerykańskich i standardowych połączone w układy taneczne. Wiedzę nabytą na zajęciach można w przyszłości wykorzystać w tańcu z partnerem. Uczymy się m.in.: salsy, merenque, rumby, cha-chy, samby, passo doble i jiva. Celem zajęć jest poznanie swojego ciała i nabranie pewności siebie.

Instruktor: Bartłomiej Zaniewicz

Absolwent instruktorskiego kursu kwalifikacyjnego z dziedziny taniec jazzowy. Tancerz, trener, instruktor tańca, choreograf. W 2013r. dyrektor i współzałożyciel artystycznej szkoły dla dla dzieci i młodzieży Teatru Sztuk Wielu. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Od roku 2003 razem z formacją taneczną DCPK odnosił kolejne sukcesy na scenie Polski (II wicemistrz, I wicemistrz oraz mistrz Polski w kategorii formacji latynoamerykańskich powyżej 15-go roku życia), jak również na arenie międzynarodowej pod okiem Piotra Galińskiego. Wziązany z Teatrem Komedia – musical „Boyband”, teatrem Roma – „Deszczowa piosenka”, obecnie z teatrem Syrena – „Królowa Śniegu”, „Czarownice z Eastweak”, „Rodzina Adamsów”, „Rock of Ages”. Brał udział w licznych imprezach artystycznych oraz produkcjach telewizyjnych, tj. „Jak oni Śpiewają”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „TOP TRENDY”, „Sylwester z POLSATEM” czy „Sopot FESTIWAL”.


Właściciel Szkoły Tańca: Krzysztof Chmielewski

Tancerz zawodowy, mgr. Fizjoterapii, dyplomowany instruktor tańca (hip-hop, latin, jazz). Asystent choreografa Piotra Galińskiego. Jako tancerz zawodowy brał udział w musicalu „Stepping out” w warszawskim Teatrze Komedia (reż. K. Jasiński, chor. P. Galiński). Dziesięciokrotny Mistrz Polski Formacji Tanecznych. Wielokrotny zdobywca Złotych Aplauzów na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Uczestnik finałów Mistrzostw Świata i Europy w tańcu towarzyskim.
Prowadzi: latino, latin-jazz, show dance i hip-hop. 

Zdjęcie użyte do promocji zajęć: Tło zdjęcie utworzone przez freepik – pl.freepik.com

Ladies Latino Kamion Dance