Conversation skills in Actions
Let’s speak English

Na zajęciach uczestnicy korzystają z materiałów przygotowanych przez lektora.
Grupy maksymalnie 8-osobowe.

Udział bezpłatny.

zapisz się button


Planowane grupy dla młodzieży i dorosłych:

wtorki:
18:00-19:00- B1 Intermediate
19:15-20:15- B1 Intermediate

czwartki:
18:00-19:00- B2/C1 Advanced
19:15-20:15- B2/C1 Advanced
Terminy:
Grupy- wtorki
2024
Lipiec: 2, 9, 16,
Sierpień: 20, 27,
Wrzesień: 3, 10, 17, 24,

Grupy – czwartki
2024
Lipiec: 4, 11,
Sierpień: 22, 29,
Wrzesień: 5,12,19, 26.
B1/ Intermediate – grupa średniozaawansowana – dla młodzieży i dorosłych – przeprowadzany jest do niej test wstępny w celu zweryfikowania poziomu zaawansowania. Praca w małej grupie gwarantuje dostosowanie tempa nauki do oczekiwań i możliwości słuchaczy. Stawiamy na praktyczną znajomość języka, zakładając, że 100 % czasu zajęć poświęcamy na mówienie i przełamywanie barier językowych. Rozmawiamy po angielsku o wszystkim co nas dotyczy – życiu, pracy, domu, polityce, aktualnych wydarzeniach na świecie, otaczającej nas rzeczywistości, zagadnieniach globalnych.

B2 / Upper-Intermediate / C1 / Advanced – grupa zaawansowana + konwersacje – dla młodzieży i dorosłych. W tej grupie, oczywiście po angielsku, rozmawiamy na różne tematy dotyczące życia: sport, polityka, nasze sprawy codzienne, szkoła, praca, życie kulturalne. „Szlifujemy” poprawną wymowę oraz wzbogacamy nasze słownictwo. Mówienie zajmuje nam 100% czasu zajęć. Dzięki miłej i przyjaznej atmosferze przełamujemy opory i tkwiące w nas bariery związane z używaniem języka.

Instruktor: dr Denny BABOR
Nauczyciel akademicki, lektor języka angielskiego. Ukończył m.in. filologię angielską, a także metodyczno-pedagogiczny kurs nauczania języka angielskiego w Nauczycielskim Kolegium Języka Angielskiego Uniwersytetu Warszawskiego. Nauczaniem języka angielskiego zajmuje się od ponad 23 lat.  Ceni sobie kontakt z uczniem, stawia na indywidualne podejście, stosuje aktywizujące metody nauczania. Posiada umiejętność motywowania do nauki, powodując zanikanie psychologicznej bariery językowej. Interesuje się polityką, różnicami kulturowymi, postępem gospodarczym na świecie; jest pasjonatem piłki nożnej i kajakarstwa.

Kontakt do instruktora: denny@cpk.art.pl

Zapisy przez: strefazajec.pl

LATO W CEPEKA- Bezpłatne kursy języka angielskiego – B1/B2/C1