Warsztaty biżuterii artystycznej dla dzieci od 8 roku życia.

W pracowni będziemy wykonywać ozdobne naszyjniki, wisiorki, amulety pokoju, broszki, bransoletki. Zastosujemy ciekawe materiały- koraliki, piórka, kordonki, kolorowe makarony, ozdobne guziki, nici, sznurki. Będziemy także robić dekoracje z masy solnej. Odkryjemy popularne materiały, które staną się tworzywem artystycznym. Wykonamy także w ciągu naszych zajęć dekoracyjną torebeczkę inkrustowaną koralikami.
Artystyczna zabawa będzie wyjściem do nauki doboru koloru, kształtu i formy. Zapraszam dzieci do działań artystycznych kształtujących smak, gust i zdolności manualne.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
Koszt materiałów: 60 zł. na 3 miesiące (u instruktorki).
Opłata za zajęcia: 90 zł. za miesiąc.
Spotkania w czwartki w godz. 17:30-18:30.

zapisz się button

Instruktorka: dr Jolanta Caban-Mlącka
Artysta malarz, absolwentka Wydziału Malarstwa ASP w Warszawie, członek ZPAP, stypendystka MKiS w 1990 roku, stypendium Rządu Francuskiego – studia w Szkole Sztuk Pięknych w Montpellier, laureatka drugiej nagrody w konkursie malarskim Renneissance -Montfort Aumary-1991 roku, pierwszej nagrody w konkursie malarskim ZADRA -Warszawa-grudzien-2011r. Doktorat na kierunku sztuki piękne obroniony na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Warsztaty biżuterii artystycznej