Na zajęciach uczestnicy będą eksperymentować z różnymi technikami rozwijając swój własny sposób wyrazu. Pracę rozpoczniemy od projektu w formie szkicu i przenoszenia go w różne techniki: od akwareli, tuszu, ołówka, a na obrazie olejnym kończąc. Zajęcia wzbogacone o wykłady.

Rozpoczęcie zapisów: wrzesień 2023 r.
Rozpoczęcie zajęć: październik 2023 r.
Zajęcia trwające 3 godziny.
Koszt uczestnictwa: 150 zł. za miesiąc.

Materiały we własnym zakresie po uzgodnieniu z Instruktorką.

Zajęcia odbywają się:
wtorki w godz. 11:00-14:00- Instruktorka: Kinga Pawełska
Spotkania raz w tygodniu. Grupy do 8 osób.

zapisz się button

Instruktorka: mgr Kinga Pawełska
Artysta plastyk, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Daleka kuzynka Witkacego po kądzieli, obdarzona talentami plastycznymi, które rozwijała na PWSSP w Poznaniu (dyplom 1993 rok) oraz na ASP w Krakowie (studia podyplomowe ukończone z wyróżnieniem w 2005 roku). Inspiruje się dawną sztuką Japonii, sztuką sakralną i tańcem.

Ostatnio realizuje projekt wielowymiarowy w spektaklu ,”Chopin-Boznańska, czyli Sztuka Ukojeniem” razem z Thuy Melissa Dao w Saloniku Chopina, gdzie wciela się w rolę malarki przełomu wieków, Olgi Boznańskiej malując w trakcie obraz, grając i tańcząc.
Wszystkie muzy ciągną Ją za włosy, więc uczestnicy zajęć mogą na tym skorzystać próbując swojej ekspresji w różnych dziedzinach. Na pewno nie będzie nudno, bo zawsze można poznać nową technikę i odkryć nieznane możliwości…

Wykłady o sztuce Facebook: Krynka Cortez-ArsKingaZapisy przez: strefazajec.pl

Pracownia malarstwa i grafiki