Warsztaty dla przedszkolaków (4-6 lat) to wspaniała okazja do wejścia w niezgłębiony świat plastyki. Zajęcia odpowiadają na potrzeby całej grupy jaki i też w przypadku szczególnie ukierunkowanych uczestników, na potrzeby indywidualne. To prawdziwa przygoda z kolorem, umiejętnością tworzeniem docelowych barw. To również ćwiczenie umiejętności rysunkowych z zaobserwowaniem świata natury. To też sensoryczna bliskość z nim przez używanie i estetyzowanie gotowych elementów wziętych z naturalnego środowiska.
Na warsztatach dzieci odkrywają zwykłe rzeczy codziennego użytku, które mogą być tworzywem procesu twórczego. Zmianie ulega ich postrzeganie i świadomość że same są rezultatem uprzednich działań projektowych. Uczestnicy stają się wytwórcami praktycznych, ozdobnych a czasem mających zabawowy charakter przedmiotów. Nabywają umiejętności pracy w grupie. Nasze spotkania to również pretekst do poznawania różnych kulturowych emblematów i estetyk. Aktywność jest urozmaicana stosowaniem wielu technik artystycznych.
Zajęcia prowadzone są w zabawowej, luźnej atmosferze sprzyjającej rozwojowi dziecka.

Rozpoczęcie zapisów: wrzesień 2023 r.
Rozpoczęcie zajęć: październik 2023 r.
Zajęcia odbywają się w:
środy w godz. 16:00-16:45, 17:00-17:45, 18:00-18:45,
czwartki w godz.16:00-16:45, 17:00-17:45, 18:00-18:45.
Zajęcia dla dzieci trwają 45 minut. Spotkania raz w tygodniu.


Koszt: 90 zł. za miesiąc
Składka na materiały: 50 zł. (u instruktorki) na 3 miesiące.
Zajęcia skierowane do dzieci w wieku 4-6 lat. 
Grupy do 8 osób.

zapisz się button

Instruktorka: mgr Agnieszka Karmowska
Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Wydziału Sztuk Pięknych kierunku artystyczno – pedagogicznego. Otrzymała dyplom z wyróżnieniem. Pracowała jako grafik komputerowy w dużym wydawnictwie. Specjalizuje się w interdyscyplinarnych zajęciach dla dzieci.

Zapisy przez: strefazajec.pl

Warsztaty plastyczne dla przedszkolaków