Szanowni Państwo,
zgodnie z obowiązującymi od 15 grudnia 2021 przepisami prawa, jesteśmy zmuszeni ograniczyć liczbę dostępnych miejsc na sali widowiskowej CePeKu.
Obecnie liczba ta wynosi maksymalnie 30% pojemności widowni. Zwiększenie limitu możliwe jest TYLKO dla osób, które dobrowolnie okażą pracownikowi Centrum ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19.
W związku z tym, aby umożliwić uczestnictwo w wydarzeniach jak największej liczbie widzów, zwracamy się z prośbą do tych z Państwa, którzy są w pełni zaszczepieni i posiadają paszport covidowy o okazanie go pracownikowi CePeKu w momencie pobierania bezpłatnej wejściówki lub zakupu biletu.
Niezależnie od powyższego informujemy, że certyfikaty szczepień będą sprawdzane po raz drugi przez pracowników Centrum przed każdym wydarzeniem.
Przed wejściem na wydarzenie, każdy z Państwa zobowiązany jest, poza okazaniem tzw. paszportu covidowego, do złożenia pisemnego oświadczenia, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
Centrum Promocji Kultury nie zapewnia środków do zasłonięcia ust i nosa.

Bezpieczeństwo sanitarne na początku 2022 roku