16 marca 2024 (sobota)
godz. 19.00
bilety: 20 zł dostępne w biletomacie oraz na portalu BILETYNA.PL: https://bilety.io/60EoF


Kup Bilet On-Line

„GŁĘBIA” – koncert Władysława „Gudonisa” Komendarka – legendarnego wirtuoza muzyki elektronicznej. Koncertowi towarzyszyć będą artystyczne wizualizacje „Visual VECTOR A” oraz wystawa makrofotograffi Adama Czygiera (autora wizualnego performance`u podczas wydarzenia).

Władysław Komendarek – Wybitny instrumentalista i kompozytor muzyki elektronicznej. W latach 1973-1983 członek legendarnej grupy EXODUS.
Artysta ceniony wśród melomanów na całym świecie, ma za sobą liczne koncerty na różnorodnych festiwalach m.in. rockowych (Jarocin), elektronicznych (KLEM Nijmegen-Holandia, Drezno-Niemcy, Linz-Austria) jak i jazzowych (Jazz Jamboree). Jest stale aktywny muzycznie, tworzy m. in. ilustracje muzyczne do filmów i przedstawień teatralnych. Koncertuje w kraju i za granica, zaskakując swych słuchaczy wciąż nowymi, świeżymi pomysłami. Na swoim koncie ma ponad 30 wydanych płyt.
Władysław Komendarek dn. 24.XI.12.2018 r. otrzymał od Ministra Kultury odznakę honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

Adam Czygier  czyli visual performance VECTOR A 
Doświadczony fotograf, audiofil i empata  “patrzy” na dźwięk głębiej, docierając do serca przekazu i emocji towarzyszących artyście na scenie, dzięki czemu podąża za klimatem i dynamiką “maestro imprezy”. Nie wyprzedza dźwięku, nie rywalizuje. Eksperymentuje z technologiami zabierając widzów w kosmiczną podróż do miejsca i czasu, w którym są szczęśliwi. Wykorzystuje ujęcia własnoręcznie sfilmowanej otaczającej nas, dotykającej rzeczywistości, by zniekształceniami wydobywać ukryte znaczenia, emocje i popędy. Bawi się pięknem i mrokiem w niezwykle spontanicznym i zawsze improwizowanym spektaklu wizualnym.

Linki:
https://www.komendarek.art.pl/
https://www.facebook.com/Komendarek
https://www.facebook.com/VisualvectorA
https://www.facebook.com/wideformatsklep
https://wideformat.pl/
https://pixelheavenfest.com/
https://www.facebook.com/events/785195629850401/
https://stacjegraficzne.pl/
https://www.facebook.com/stacjegraficzne

„Głębia”. Koncert Władysława Komendarka + wystawa Adama Czygiera