20 kwietnia 2023 (czwartek)
godz. 19.00
bilety: 20 zł dostępne w biletomacie oraz na portal
u biletyna.pl

Kup Bilet On-Line

Kabaret „Filip z Konopi” Filipa Borowskiego i Jego Goście.

Goście specjalni: Jacek Łapot i Krzysztof Prusik.
JACEK ŁAPOT, polski satyryk, artysta kabaretowy, autor tekstów.
• Jest założycielem, autorem tekstów, wykonawcą i liderem znanego, nagradzanego i lubianego kabaretu DŁUGI (1979–2010). • Przez wiele lat (1984–2004) współtworzył i reżyserował magazyn satyryczny „Parafonia” (500 magazynów na antenie radia) w Teatrze Polskiego Radia dla radiowej „Trójki”.
• Jest także twórcą i autorem kabaretu literacko-aktorskiego KAŁAMASZ (skrót od nazwisk: Kalus-Łapot-Maciejewski-Szweda) zawiązanego z aktorami znanymi z serialu TVP „Ranczo” (od 2012).
Krzysztof Prusik to zwycięzca trzeciej edycji „The Voice Senior”. Sukces w programie TVP sprawił, że stał się osobą bardzo rozpoznawalną.
Swoją muzyczną przygodę rozpoczął jako młody chłopak. Dostał się do Operetki w Warszawie, a śpiewu uczył się w Szkole Muzycznej na Miodowej. Następnie współpracował z Filharmonią i koncertował w całej Polsce wystawiając spektakle operowe, żeby w końcu zasilić chór Teatru Wielkiego. Prusik od zawsze marzył o estradzie i śpiewaniu muzyki rozrywkowej. Zawsze marzył o udziale w Festiwalu Polskiej Piosenki. Marzenie zostało spełnione. Został serdecznie przez opolską publiczność.

Kabaret „Filip z Konopi” Filipa Borowskiego i Jego Goście