26 kwietnia 2024 (piątek)
godz. 19.00
wstęp: bezpłatne wejściówki dostępne w biletomacie oraz na portalu BILETYNA.PL: https://bilety.io/tX1AH od 12 kwietnia


Pobierz

Koncert pt. „Pośpiewy fragmentaryczne” w wykonaniu Sebastiana Madejskiego.
Maskarada dźwięków wykonywanych tylko jednym głosem ludzkim. Zgrywane i zmultiplikowane na looper partie wokalne, melodie, w klimacie – cerkiewne, operowe, afrykańskie, wyszeptane, wykrzyczane, szamańskie, niekiedy totalnie abstrakcyjne w wielu barwach w językach nieznanych podparte wielobarwnym beatboxem.

Pośpiewy były gorąco przyjęte min. na Kalisz Ambient Festiwal w 2016, Warsaw Impro Fest 2018, Warsaw of Art Gallery 2019, Festiwalu Teatralnym Innowica 2021 w Nowicy czy Korzenie Europy 2022 w Warszawie.

Sebastian Madejski na co dzień lider formacji progresywnej BELTAINE IMPROVED z którą to zdobywał wiele nagród i nagrywa płyty. Wokalista o niespotykanej skali głosu i multiinstumentalista, współpracujący niegdyś z Władysławem Komendarkiem, Wojciechem Konikiewiczem czy Maciejem Cierlińskim. w swoim czasie współtwórca etno-elektronicznych TAŃCÓW SNU z Indią Czajkowską, folk-gotyckiego LOOPUS DUO z Robertem Jaworskim i art-melancholijnego duetu z Liz Katrin – DAMA KRUK. Aktor Teatru Polskiego w Warszawie w dramacie „Kordian” J.Słowackiego w reżyserii P. Passiniego.

Koncert „Pośpiewy fragmentaryczne” / Sebastian Madejski