8 marca 2024 (piątek)
godz. 19.00
BILETY WYPRZEDANE!

„Będziesz moją Panią” – najpiękniejsze piosenki Marka Grechuty. Koncert na Dzień Kobiet w wykonaniu zespołu „Dzień Dobry”.
Bielski zespół „Dzień Dobry” to wspólne muzykowanie, które wyzwala silne emocje i ogromną radość. Dążą do tego, aby ich muzyka podobnie oddziaływała na każdego słuchacza, to co grają, określają mianem: POZYTYWNEJ AKUSTYCZNEJ FALI.

We wrześniu 2008 roku zespół „Dzień Dobry” zdobył I miejsce i statuetkę „Serce Szczerozłote” na Krakowskim Festiwalu Twórczości „Korowód” im. Marka Grechuty. Konsekwencją tego wydarzenia jest program pod tytułem: „Dzień Dobry Panie Marku”, który zawiera utwory Marka Grechuty w nowych aranżacjach i autorskie piosenki Zespołu. Wystąpił u boku takich gwiazd polskiej estrady jak: Krystyna Prońko, Renata Przemyk, Gaba Kulka, Jacek Wójcicki, Grzegorz Markowski, Zbigniew Wodecki, Artur Gadowski, Tadeusz Woźniak czy słynna „Anawa”. Ich energia i talent zostały także docenione w drugiej edycji telewizyjnego show Must be the music, gdzie prezentując autorskie numery dotarli do półfinału, zyskując bardzo przychylne opinie jury i publiczności. W sierpniu 2015 roku zespół otrzymał Grand Prix na letniej edycji Grechuta Festival w Świnoujściu.

Zespół tworzą znakomici muzycy:
– Piotr Mirecki – śpiew, gitara, cajon,
– Krzysztof Maciejowski – skrzypce,
– Małgorzata Stachura – bas akustyczny, śpiew,
– Jan Stachura – gitara,
– Stanisław Joneczko – akordeon.

Na koncercie zaprezentują utwory z płyty „Dzień Dobry Panie Marku”, która zawiera utwory z repertuaru Marka Grechuty. Całość dopełnią  standardy poetyckie i autorskie piosenki zespołu. Będzie to niezapomniana muzyczna uczta.

Koncert z okazji Dnia Kobiet „Będziesz moją Panią” – BILETY WYPRZEDANE!