30 kwietnia 2024 (wtorek)
godz. 18:00
BRAK BILETÓW – bilety: 20 zł dostępne w biletomacie oraz na portalu BILETYNA.PL od 2 kwietnia: https://bilety.io/9ftrY


Kup Bilet On-Line

66. PRASKI BLUES!


Na kwietniową odsłonę cyklu PRASKI BLUES zapraszam wyjątkowo we wtorek, 30 kwietnia. Na 66. wieczorze cyklu wystąpi lubiany i popularny warszawski zespół WODOSPADY SPOKOJU

WODOSPADY SPOKOJU
To doświadczeni, z wieloletnim stażem na polskich estradach muzycy i przyjaciele, spotkali się na kawie u Jacka, zagrali coś najpierw nieśmiało, potem już śmielej, a w końcu już całkiem śmiało jamowali i tak zawiązała się nowa formacja. Zaczęli nawet gwałtownie myśleć o nazwie, ale nic nie przychodziło im do głowy. Wreszcie, aby podkreślić nieprzeciętnie konkretne charakterki wszystkich muzyków, nazwali się Wodospady Spokoju…! 🙂 Spodziewajmy się kapitalnych, energetycznych i z serca płynących wersji znanych utworów klasycznej muzyki rockowej i folkowej z przełomu lat 60-tych i 70-tych. Będzie to znakomity, wspomnieniowy wieczór, a wiadomo, że ”najbardziej lubimy te piosenki, które już dobrze znamy”…

W grupie grają:
Marysia Głuchowska – śpiew
Jacek Kępka – gitara, śpiew
Andrzej Pisarzewski – gitara, śpiew
Piotr Łabanow – bas
Andrzej Kubacki – perkusja
Gościnnie AK Łucja – instrumenty klawiszowe

Marysia Głuchowska
przygodę ze śpiewem rozpoczęła w latach 70-tych. Śpiewała w grupach Janczary, Paradox, ABC Andrzeja Nebeskiego, Trzy Korony, Kontrasty, Trubadurzy, Lonstar Band, M.A.J. Trio. Współpracowała z Juliuszem Lorancem i grupą Quorum przy muzyce do filmu „5 i pół Bladego Józka”.

Jacek Kępka
przygodę z gitarą rozpoczął w latach 70-tych. Grał w grupach Rejs, Rezonans, Czerwono-Czarni, Klan.

Andrzej Pisarzewski
Jest wokalistą i gitarzystą w kilku zespołach blues-rockowych, m. in. Maj-Trio Akustycznie, Bluestones – Nieformalna Grupa Muzyczna, czy McGyver Band. Często można go spotkać w restauracji „Qlturalni Qlinarni” w Legionowie, gdzie regularnie organizuje Jam Sessions.

Piotr Łabanow
Wyzwolony muzyk klasyczny, multiinstrumentalista, bassman. Świetnie porusza się w wielu gatunkach muzyki, od klasyki, przez chiński folk i elektro-pop do rocka. Jest członkiem zespołu „Automaty” Jacka Kępki.

Andrzej Kubacki
przygodę z perkusją rozpoczął w latach 70-tych. Grał w grupach Nasza Basia Kochana, Pod Budą, Adam’s Family, Basement Project, Bluszcz Band, Strefa 50, Quasi Symphonic Orchestra – projekt Anna German, Blues Time i Ryszard Poznakowski Band.

Po koncercie, tradycyjnie zaprosimy Państwa i muzyków do wspólnego grania, czyli Jam Session.

Koncert i Jam Session poprowadzi red. Zbyszek Jędrzejczyk.

BRAK BILETÓW – 66. Praski Blues: WODOSPADY SPOKOJU