Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy!
Z ogromną radością informuję, że po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią, powraca długo wyczekiwane, tak lubiane przez wszystkich Święto Saskiej Kępy.
W sobotę, 27 maja 2023 r., po raz piętnasty spotkamy się na Francuskiej. Impreza potrwa od godz. 13.30 do 22.00 i swoim zakresem obejmie rejon od ronda Waszyngtona, poprzez ulicę Francuską do ul. Zwycięzców. Realizatorzy Święta tradycyjnie zorganizują kiermasz artystyczny, do którego zaproszeni zostaną wybrani artyści i rzemieślnicy. Jak zawsze gościć będziemy wielu wspaniałych twórców oraz przedstawicieli różnych dziedzin życia społecznego i kulturalnego.
Organizatorem imprezy jest Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy. Za produkcję święta odpowiada Centrum Promocji Kultury, a za program artystyczny Prom Kultury Saska Kępa. Więcej szczegółów przekażę Państwu po spotkaniu Rady Święta Saskiej Kępy.
Z wyrazami sympatii
Tomasz Kucharski
Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe
Święto Saskiej Kępy 2023
Kategoria: Imprezy plenerowe
Data: 27/05/2023 27/05/2023 Sb
