Nauka gry na gitarze klasycznej, elektrycznej, ukulele.

Lekcje indywidualne dają najlepsze rezultaty szczególnie na początku nauki z uczniami, którzy nie mają doświadczenia.
Ważne jest ustawienie aparatu wykonawczego, czyli odpowiednie ułożenie prawej i lewej ręki.
Proponujemy, w zależności od wieku dziecka dopasować czas trwania lekcji do indywidualnych możliwości ucznia. Instruktor zapoznając się z przyszłym gitarzystom będzie mógł zaproponować czas trwania lekcji.

Trzy różne długości zajęć:

  • 30 minut – 75 zł.
  • 45 minut – 85 zł.
  • 60 minut – 95 zł.

Długość zajęć zależy od predyspozycji psycho-fizycznych danej osoby i będzie ustalana indywidualnie na pierwszych zajęciach.
Spotkania we wtorki.

zapisz się button

REGULAMIN UCZESTNICTWA W INDYWIDUALNYCH ZAJĘCIACH
NAUKI GRY NA GITARZE POD KIERUNKIEM PANA BOGDANA KOWALCZUKA W CPK

  1. Tydzień przed rozpoczęciem miesiąca uczestnik zajęć ustala z instruktorem plan zajęć na kolejny miesiąc: ilość lekcji, godzinę zajęć.
  2. Istnieje możliwość odwołania zajęć pod warunkiem zgłoszenia tego faktu z odpowiednim wyprzedzeniem: minimum 1 dzień przed planowanymi zajęciami, do godziny 14:00. W przypadku nie odwołania zajęć w terminie, mimo nieobecności, opłata za zajęcia obowiązuje.
  3. Istnieje możliwość odpracowania zajęć w ustaleniu z instruktorem, jeżeli znajdą wspólny termin, który odpowiada obu stronom.
  4. W przypadku odwołania zajęć przez dom kultury, opłata zostaje odpowiednio pomniejszona.


Instruktor: Bogdan Kowalczuk

Warszawski gitarzysta i pedagog. Absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia im J. Elsnera w Warszawie, studiował w Akademii Muzycznej w Krakowie. Specjalizacja: Blues, Rock, Funk, Pop, Jazz. Gitarzysta zespołu „Mitote Band”, gitarzysta w zespole Arkadiusza „Aries” Niezgody oraz gitarzysta zespołu „Gwiazdolot”. Współpracował jako muzyk sesyjny z warszawskim studiem nagraniowym „Schron” produkującym m. in. polski hip hop, współtworzył wraz z aktorką Martą Ławińską (Sami Swoi) jej autorski projekt „Mój Engram”. Autor i twórca muzyki do filmów dokumentalnych i reklam. Chętnie doradza w odpowiednim doborze instrumentu oraz pomaga w jego obsłudze (prawidłowe założenie strun, ustawienie menzury itp.).

Zapisy: strefazajec.pl

Nauka gry na gitarze, ukulele