Zapisy: www.strefazajec.pl
Grupa w trakcie tworzenia.

Kolaż to technika tworzenia kompozycji z różnorodnych elementów takich jak: wycinki z gazet, tkanin czy kawałków papieru. Zdjęcia wycięte z czasopism jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pozwalają stworzyć nowe obrazy o nowym znaczeniu.

Na naszych zajęciach z kolażu każdy może zostać twórcą sztuki.

Nie musisz umieć rysować czy malować. Wystarczą chęci i szczypta fantazji, a możesz połączyć motywy i wzory w sposób, który wydaje się niemożliwy, tworząc zupełnie nową opowieść. Magia łączenia wybranych przez siebie elementow pomoże każdemu odnaleźć w sobie artystę. 

Jest to fantastyczny czas by odpocząć, zrobić coś dla siebie, skupić się na tu i teraz oraz doświadczyć procesu tworzenia.

Warsztaty pomogą w rozwoju umiejętności manualnych oraz stymulacji wyobraźni.

Na spotkaniach będziemy tworzyć kompozycje na zadane tematy, będziemy inspirować się artystami, emocjami, własnymi marzeniami, osobistymi historiami.

Możliwości są praktycznie nieograniczone.

Zajęcia trwają 2 godziny.

Spotkania raz w tygodniu, w poniedziałki o godz. 19:00.
Koszt uczestnictwa: 140 zł za miesiąc.
Materiały w cenie warsztatów.

Miejsce realizacji: Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2.


Prowadzenie: Adrianna Pawłowicz
O mnie.

Jestem pasjonatką sztuki oraz miłośniczką zwierząt. Malarstwem interesowałam się od zawsze. Rozpoczynałam swoją drogę malarską już jako dziecko, malując w technice olejnej. Zawsze pasjonował mnie otaczający świat, inspirowała przyroda oraz ludzie. Przez wiele lat pracowałam w zawodzie makijażysty/charakteryzatora malując ludzkie twarze. Odkryłam wtedy, że uwielbiam ludzi oraz pracę z nimi. Po kilku latach przerwy zawodowej powróciłam do malowania olejnego oraz akwarelowego. Wydaje mi się, że im dojrzalszą osobą jestem, tym bardziej zdaję sobie sprawę z wartości posiadanych umiejętności. Ta świadomość skłania mnie do starannego pielęgnowania swojego talentu, inwestując czas i wysiłek w jego rozwój. Tworzenie kolażu jest najnowszym moim zainteresowaniem. W tej inspirującej dziedzinie artystycznej pociąga mnie całkowita wolność tworzenia, istniejące elementy pobudzają moją kreatywność, a wyobraźnia tworzy nową narrację. Na zajęciach z kolażu chciałabym udowodnić, że każdy ma w sobie kreatywny potencjał i może go odkryć jeśli tylko chce.zapisz się buttonZapisy: www.strefazajec.pl

Warsztaty kolażu dla dorosłych